Konference, hotel International Praha, blízko letiště a centra města

Hotel International Praha patří mezi největší konferenční centra hlavního města České republiky. Jeho kongresový sál a 15 jednacích místností pojme až 1 200 osob. Všechny prostory mají nevšední design bez sloupů, denní osvětlení a klimatizaci.

Hotel International leží v rezidenční části Praha-Dejvice, nedaleko letiště Václava Havla, v bezprostřední blízkosti Pražského hradu a Starého Města. Z hotelu je vynikající spojení metrem (A, Dejvická) či tramvají (8, Podbaba) do centra města a dalších zajímavých míst. Ze všech hlavních silnic se k němu dá snadno dostat díky přímému napojení na městský silniční okruh.

 

2014_main images_0018_Layer 4Chcete v hotelu International Praha uspořádat konferenci nebo jinou firemní či soukromou akci? Bude nám ctí s vámi spolupracovat! Neváhejte a kontaktujte nás. Do dvou hodin obdržíte informaci o dostupnosti prostor a do 24 hodin, s ohledem na běžnou pracovní dobu, podrobnou nabídku.

Od prvních okamžiků naší komunikace až do ukončení akce se o vás vždy postará osobní manažer – jedna a tatáž kontaktní osoba, jejímž zájmem je vaše plná spokojenost.

 

Jednotlivé konferenční místnosti nabízí kapacitu od 5 do 350 osob. Kongresový sál s tlumočnickými kabinami a výtečnou akustikou je spojen s klidnou a rozlehlou hotelovou zahradou.

Konferenční prostory hotelu International Praha jsou tak ideální volbou pro pořádání nejrůznějších kongresů, sympozií, porad, pracovních schůzek i mítinků.

 

Naši odborníci udělají pro úspěch vaší akce cokoliv. Svěřte se jim a uvidíte, jak zdařilá a nezapomenutelná bude vaše konference díky atmosféře historických prostor hotelu International, moderní technice a jejich prvotřídním službám!

 

Konferenční místnosti

2017-01-16_173016

Konferenční paušály

Prvotřídní servis, neotřelý design, historické prostory a variabilita. Od okamžiku navázání kontaktu až do ukončení Vaší akce se o Vás vždy postará jedna a tatáž kontaktní osoba, jejíž zájmem je vaše plná spokojenost. Do dvou hodin vás informujeme o dostupnosti konferenčních prostor a podrobnou nabídku obdržíte do 24 hodin (s ohledem na běžnou pracovní dobu). To vše jsou standardy, kterými jsme nuceni se řídit, nicméně vaše spokojenost je pro nás tím hlavním.

 

Jednotlivé jednací konferenční prostory nabízí kapacitu od 5 do 350 osob. Kongresový sál s tlumočnickými kabinami a výtečnou akustikou je spojen s klidnou a rozlehlou hotelovou zahradou, což je výtečná kombinace obzvláště v jarních a letních měsících.

 

Celkem se do jednacích konferenčních prostor hotelu International Prague vejde až 1200 osob.

Plány místností

Kontaktujte nás

11 + 11 =