Konference, hotel International Praha, blízko letiště a centra města

Hotel International Praha patří mezi největší konferenční centra hlavního města České republiky. Jeho kongresový sál a 15 jednacích místností pojme až 1 200 osob. Všechny prostory mají nevšední design bez sloupů, denní osvětlení a klimatizaci.

Hotel International leží v rezidenční části Praha-Dejvice, nedaleko letiště Václava Havla, v bezprostřední blízkosti Pražského hradu a Starého Města. Z hotelu je vynikající spojení metrem (A, Dejvická) či tramvají (8, Podbaba) do centra města a dalších zajímavých míst. Ze všech hlavních silnic se k němu dá snadno dostat díky přímému napojení na městský silniční okruh.

 

2014_main images_0018_Layer 4Chcete v hotelu International Praha uspořádat konferenci nebo jinou firemní či soukromou akci? Bude nám ctí s vámi spolupracovat! Neváhejte a kontaktujte nás. Do dvou hodin obdržíte informaci o dostupnosti prostor a do 24 hodin, s ohledem na běžnou pracovní dobu, podrobnou nabídku.

Od prvních okamžiků naší komunikace až do ukončení akce se o vás vždy postará osobní manažer – jedna a tatáž kontaktní osoba, jejímž zájmem je vaše plná spokojenost.

 

Jednotlivé konferenční místnosti nabízí kapacitu od 5 do 350 osob. Kongresový sál s tlumočnickými kabinami a výtečnou akustikou je spojen s klidnou a rozlehlou hotelovou zahradou.

Konferenční prostory hotelu International Praha jsou tak ideální volbou pro pořádání nejrůznějších kongresů, sympozií, porad, pracovních schůzek i mítinků.

 

Naši odborníci udělají pro úspěch vaší akce cokoliv. Svěřte se jim a uvidíte, jak zdařilá a nezapomenutelná bude vaše konference díky atmosféře historických prostor hotelu International, moderní technice a jejich prvotřídním službám!

 

Conference Rooms

Meeting rooms-capacities

[/ et_pb_accordion_item]

Conference Flats

First class service , fresh design, historical spaces and variability. From the moment of contact until the end of your event, one and the same contact person will always take care of you, whose interest is your  full satisfaction . Within two hours, we will inform you about the availability of  conference rooms  and receive a detailed offer within 24 hours (with respect to normal working hours). These are the standards we are forced to follow, but your satisfaction is the main thing for us.

 

The  conference rooms  offer a  capacity  of 5 to 350 people. The congress hall with  interpreting booths  and excellent acoustics is connected with the quiet and extensive hotel garden, which is an excellent combination especially in the spring and summer months.

 

The total number of conference rooms of the International Prague Hotel can be up to 1200 people.

[/ et_pb_accordion_item]

Room Plans

HIP WHOLE FLOORS

HIP MEZANIN FLOOR NEW

HIP SECOND FLOOR NEW

[/ et_pb_accordion_item]

Kontaktujte nás

8 + 5 =