Vítejte
v hotelu International Prague
Slide #1
Vítejte
v hotelu International Prague
Slide #2
Vítejte
v hotelu International Prague
Slide #3

Hotel International Praha

Hotel International Prague, kulturní památka, se nachází v klidné rezidenční čtvrti, na Praze 6. Centrum Prahy je nedaleko, k Pražskému hradu lze dojít příjemnou procházkou, ale současně je to na Letiště Václava Havla autem jen patnáct minut. V bezprostřední blízkosti hotelu se nachází autobusová a tramvajová zastávka a stanice metra Dejvická je 5 minut od hotelu.

V hotelu je 278 plně klimatizovaných pokojů v kategoriích Standard, Superior Business, Superior, Executive a Tower Suite.

Hotel nabízí rozsáhlé konferenční centrum se 14 sály o celkové kapacitě 1200 osob. Díky svým prakticky variabilním prostorům s denním světlem je ideální volbou pro různá jednání, semináře a konference pro až 450 osob.

Hotel International Prague Vás okouzlí svou unikátní elegantní výzdobou, na níž se podíleli přední čeští i slovenští umělci a řemeslníci. Můžete zde obdivovat mimo jiné zachovalý gobelín od Cyrila Boudy nebo originální mozaiku Maxe Švabinského. Kvalitní českou sklářskou prací je vyzdoben celý hotel.

Zvláštní zmínku si zaslouží také exkluzivní multifunkční prostor Sky Tower v 15. patře, odkud je možné vyjít na terasu, ze které je 360° panoramatický výhled na Prahu. Původní luxusní výzdoba věže, jako je například travertinové obložení nebo křišťálový lustr, dotváří exkluzivní atmosféru tohoto nádherného prostoru a přímo zve ke svatebním obřadům nebo exkluzivním privátním oslavám.

Hotel dodržuje vysoké standardy čistoty. K opatřením, přijatým pro bezpečnost našich hostů. Zjistěte více.

Vítejte v Hotelu International Praha, těšíme se na Vás!
Unikátní hotel International v Praze

Od 14. 3. 2022 platí následující pravidla:

Poskytovat ubytovací služby je možné všem bez omezení. Není potřeba prokazovat podmínky O-N.

V ubytovacích zařízeních a restauracích, již není nutné mít ve všech společných prostorách nasazený respirátor či jiný ochranný prostředek. Při ubytování dodržujte zvýšená hygienická pravidla, a pokud je to možné, zdržujte se převážně ve svém hotelovém pokoji.

Pokud se cítíte nemocní či na sobě pozorujete jakékoli známky onemocnění covid-19, buďte ohleduplní a zdržte se návštěvy ubytovacích zařízení.

Sledujeme také nejnovější vládní opatření pro ubytovací a restaurační služby. Vzhledem k tomu, že se tato opatření mohou často měnit, doporučujeme, abyste si před cestou zkontrolovali aktuální předpisy na oficiálních stránkách Covid portál.

Stay safe in Prague
Pokoje a
APARTMÁ
VYUŽIJTE NAŠE
SLUŽBY
Recenze
27.09.2020
Pozitivní: Snídaně celkem dobrá, výběr dost rozmanitý. Personál vstřícný, hotel čistý. Parkování zdarma.
Romana , Czech Republic
27.09.2020
Pozitivní: Snídaně, poloha, přístup ke covidové situaci snížením ceny, recepční.
Ivo , Czech Republic
23.09.2020
Hodnotím reštauráciu v hoteli, ta bola úplne bezchybná, degustacne menu úžasné, personál ústretový a veľmi slušný. Celkovo krásny zážitok.
Martin Sermes
20.09.2020
Positiv: Habe das Business Zimmer gebucht und ein kostenloses Upgrade zum Superior Zimmer erhalten. Meine Bewertung bezieht sich auf die nagelneu renovierten...
Martina , Germany
09.09.2020
Hotel s puncem minulosti, komfortem současnosti, vynikající snídaní a milým a ochotným personálem
Alena Hellerová
08.09.2020
Super miejsce. Fajna miejscówka szczególnie dla WARSZAWIAKÓW, miałam wrażenie, że nocuję w PKiN. Wygodny parking, dobre śniadania, blisko do tramwaju i...
Bernadeta Włoch-Nagórny
02.09.2020
Nice stay, clean room, polite staff, good breakfast
Katerina
31.08.2020
Pozitivní: Pohodlné postele, klidny tichy pokoj s výhledem na dvůr. Žádný hluk z ulice. Bohatá snídaně, na výběr vše. Milý a veselý a hlavně ochotný...
Martina , Czech Republic
31.08.2020
Great spot for an overnight when you have business in town. Central and they take care of everything you could possibly need.
Gabriel Aronson
28.08.2020
Ein geschichtliches "Erlebnis": Ein von 1952 bis 1955 im stalinistischen Zuckerbäckerstil mit Unmengen Marmor errichtetes Hotel, für den der Kulturpalast in...
Michael , Deutschland
Často kladené otázky
Je snídaně zahrnuta v ceně ubytování v Hotelu International?
Ano, snídaně je zahrnuta v ceně pokoje.
Jaké jsou check-in a check-out časy v hotelu International?
Check-in je od 15:00, check-out do 12:00.
Jak mohu zaplatit za pobyt v hotelu International?
Můžete platit v hotovosti nebo kartou. Přijímáme kreditní karty, jako jsou Visa, MasterCard, Maestro a American Express.
Kolik stojí pobyt v hotelu International?
Ceny v ubytování Hotel International se mohou lišit v závislosti na vašem pobytu (např. termíny, podmínky hotelu atd.). Ceny zobrazíte zadáním dat.
Je v pokojích hotelu International Wi-Fi?
Vysokorychlostní Wi-Fi je k dispozici zdarma ve všech pokojích a veřejných prostorách.