Nové standardy čistoty a hygieny

Naší nejvyšší prioritou je bezpečnost našich hostů a zaměstnanců. Děláme vše pro to, aby byl Váš pobyt v bezpečí. Provedli jsme řadu změn v souladu s nejnovějšími pokyny pro hygienu a dezinfekci, abychom zajistili bezpečnost našich hostů a zaměstnanců.

Veřejné prostory

Všechny kliky, zábradlí, tlačítka výtahů jsou dezinfikováné každé 2 hodiny. K čištění se používají pouze profesionální výrobky s vysokou antimikrobiální aktivitou. Hotel má antiseptické automaty.

Hygienická pravidla a opatření jsou zobrazená ve veřejných prostorách podle doporučení WHO. Během check-in a check-out se dodržuje sociální vzdálenost a snažíme se minimalizovat hromadění lidí ve veřejných prostorách. Všechny povrchy jsou dezinfikovány před každým návštěvníkem.

Pokoje

Pokoje nebudou znovu používané do 24 hodin po odjezdu. V rámci přípravy na příjezd hosta pokoj se dezinfikuje. Veškeré povlečení a ručníky jsou prané při vysokých teplotách. Klíče od pokoje jsou před vydáním dezinfikováné.

Stravování v hotelu

Interakce při snídani je minimalizována - bufet je nahrazen kontinentální snídaní. Snídaně se podává v restauraci s přirozenou cirkulací vzduchu a dodržuje se sociální vzdálenost.

Zdraví zaměstnanců

Všichni zaměstnanci hotelu dodržují preventivní opatření. Ruce se myjí (i dezinfikují) doporučenými postupy. Dezinfikují se i jejich pracovní místa. Všichni zaměstnanci mají roušky / ochranné zástěny, rukavice a dezinfekční prostředky.

Kontakt

Česká Republika, Koulova 15, 16000 Praha 6

Tel.: +420 296 537 111

Fax: +420 296 537 266

Newsletter