Specialní Nabídky

Vánoce - nejkrásnější období roku s nezapomenutelnou atmosférou.


Pro všechny cestovatele jsme připravili skvělou noc. Užijte si si nezapomenutelný Silvestr "Se šéfem kolem světa" v monumentálním hotelu!


Pro Zamilované

207 €

Užijte si romantický pobyt s naší nabídkou PRO ZAMILOVANÉ. Ubytování pro 2 osoby na 2 noci v pokoji typu Executive. Vychutnejte si láhev sektu s jahodami a čokoládou se svojí drahou polovičkou


Poznejte Prahu!

240 €

Skvělá příležitost pro cestovatele. Vyberte si balíček POZNEJTE PRAHU a užijte si nezapomenutelnou dovolenou v nejkrásnějším městě Evropy. Ubytování pro 2 osoby na 2 noci a k tomu prohlídka Pražských památek a výlet lodí.


Pro Gurmány

186 €

Jste-li milovníkem dobrého a kvalitního jídla, určitě oceníte náši speciální nabídku PRO GURMÁNY. Ubytování pro 2 osoby na 2 noci a večeře ve výjimečné restauraci Symphonia pro dva. Uzijte si Marinovaného lososa Gravlax s fenyklovým salátem, Hovězí rump steak salsa verde podávaný s italským rizotem, a Créme brüllé jako sladkou tečku.


Zoologická zahrada hl. m. Prahy je považována za jednu z nejkrásnějších zoologických zahrad na světě. Vyberte si balíček SETKÁNÍ S DIVOČINOU! Ubytování pro 2 osoby na dvě noci a dvě vstupenky k návštěvě světoznámé pražské ZOO.


Proč platit více? Rezervujte si ubytování na našich webových stránkách a získejte 10% slevu z naši aktualní denní ceny. Nezapomeňte, že snídaně a daně jsou zahrnuty.

Kontakt

Czech Republic, Koulova 15, 16000 Praha 6

Tel.: +420 296 537 111

Fax: +420 296 537 266

Newsletter