Výhody přímé rezervace

Nejlepší cena zaručena

Při rezervaci pobytu u nás máte zaručenou nejlepší cenu.

Pokud byste nalezli na JINÉ webové stránce nižší cenu pro pobyt v našem hotelu za předpokladu, že se jedná o ty samé dny, typ pokoje, počet hostů a další položky ovlivňující cenu, a ty samé podmínky pro rušení objednávky a nákup předem do 24 hodin od rezervace na www.internationalprague.cz, jednoduše kontaktujte oddělení rezervací hotelu na e-mailové adrese reservations@internationalprague.cz. Na základě ověření vašeho nároku nejen že sazbu snížíme, ale navíc vám ještě v rámci kompenzace zdarma zvýšíme úroveň služeb.

Bez rezervačních poplatků

Neúčtujeme žádné rezervační poplatky.

Opravdu se těšíme, až do našeho hotelu dorazíte. Abyste se od prvního kontaktu cítili u nás zcela vítáni, neúčtujeme žádné rezervační poplatky či jakékoli jiné náklady v souvislosti s rezervací.

Bezproblémové jednání

Přímý kontakt s hotelem

Vyhněte se nedorozuměním a komplikacím. Díky nám jste v přímém kontaktu s hotelem a jednání ohledně vašeho pobytu je přímé a snadné. Pokud máte zájem svou rezervaci změnit, nebo máte nějaké speciální požadavky nebo dotazy, jsme zde, abychom vám poskytli rychlé a flexibilní služby. 

Speciální nabídky

Na naší webové stránce najdete celou řadu speciálních nabídek.

Máte zájem o dostupný rodinný pobyt? Nebo snad hledáte propagační nabídku na prodloužený víkend? Chtěli byste najít nějakou speciální nabídku na svátky? Pokud při rezervaci pokoje využijete naše stránky, můžete využít všechny slevy, které nabízíme. Byla by škoda nevyužít naše propagační nabídky, speciální balíčky a cenové slevy! Využijte příhodné nabídky, které poskytuje Hotel International Prague.

Veškeré doplňkové služby

U nás si můžete rezervovat i další doplňkové služby.

Pokud máte při rezervaci pokoje zájem o rezervaci dalších doplňkových služeb, naše webové stránky obsahují jejich kompletní škálu – od polopenze až po wellness služby a řadu dalších možností.

PROČ SVÉ REZERVACE VYŘIZOVAT JINDE? ZDE NALEZNETE TY NEJLEPŠÍ CENY!

Kontakt

Česká Republika, Koulova 15, 16000 Praha 6

Tel.: +420 296 537 111

Fax: +420 296 537 266

Newsletter