HOTEL INTERNATIONAL PRAGUE

Koulova 15,
16000 Praha 6
Czech Republic

 

Tel: +420 296 537 111
Hotel Fax: +420 296 537 535
Reservations Office: +420 296 537 854
Reservations Fax: +420 296 537 – 266
E-mail: hotel@internationalprague.cz

Reservation Department

Individual reservations: reservation@internationalprague.cz
Group Reservations: groupreservation@internationalprague.cz
Revenue and Reservations Manager: revenue@internationalprague.cz

Sales & Marketing Department

Sales: sales@internationalprague.cz
Tel +420 296 537 277

Marketing: marketing@internationalprague.cz

Front Office

Front Office Manager
fomanager@internationalprague.cz
Tel +420 296 537 874

Food & Beverage Department

Food & Beverage Manager 
fb@internationalprague.cz
Tel +420 724 516 649

Hotel International  Prague se nachází v bezprostřední blízkosti světoznámých míst, která vám doporučujeme navštívit:

 

Dojezdové časy do centra:

  • metro A– zhruba 15 minut ze stanice Dejvická
  • tramvaj č. 8– zhruba 15 minut ze stanice Podbaba (2 minuty od hotelu).

 

Letiště Praha-Ruzyně je pouhých 15 minut cesty od hotelu.

Napište nám

1 + 11 =