Hotel International Praha nabízí ubytování ve 167 komfortních pokojích kategorie Standard, Superior Business, Superior, Executive a Suite.

K tomu má k dispozici bezbariérové pokoje kategorie Executive a dva bezbariérové pokoje v kategorii Standard.

Každý z pokojů je vybaven samostatně regulovatelnou klimatizací, koupelnou se sprchou nebo vanou, satelitní televizí, vysokorychlostním internetem, elektronickým trezorem, žehličkou a žehlicím prknem a varnou konvicí na přípravu kávy nebo čaje. Pro naše nejmenší hosty je na žádost poskytována dětská přistýlka.

Pokoj s dvoulůžkem nebo oddělenými postelemi a rozlohou 20–22 m². V této kategorii nabízíme 193 pokojů Standard a další dva jsou bezbariérové.
65 nově zrekonstruovaných pokojů typu Superior, zařízených ve dvou stylech – klasickém a moderním, v šedých a modrých tónech se zlatými akcenty.
Hotel International Praha nabízí 12 pokojů v kategorii Executive s dvoulůžkem nebo možností přistýlky a rozlohou 29 m².
Našim klientům nabízíme 24 pokojů kategorie Business Superior zařízených v moderních šedých a zelených tónech. Moderní styl a elegantní barvy poskytují příjemnou atmosféru.
Deset pokojů v Hotelu International Praha patří mezi pokoje Tower Suite a splňují požadavky nejnáročnějších návštěvníků.