Vítejte
v hotelu International
Slide #1
Vítejte
v hotelu International
Slide #2
Vítejte
v hotelu International
Slide #3

Hotel International Praha

Hotel International Praha je zařazen na seznam kulturních památek a nachází se v klidné rezidenční čtvrti na Praze 6, v bezprostřední blízkosti centra. Letiště Václava Havla je v dojezdové vzdálenosti do 15 minut autem. K Pražskému hradu se dostanete příjemnou procházkou.

Hotel nabízí 278 plně klimatizovaných pokojů v kategoriích Standard, Superior Business, Superior, Executive, Tower Suite.

Hotel disponuje významným konferenčním centrem se 14 sály o celkové kapacitě 1200 osob, a je tak díky svým variabilním prostorům s denním světlem ideální volbou pro různá jednání, semináře a konference až pro 450 osob.

Je to místo, které vás okouzlí svou historií a unikátní elegantní výzdobou, na níž se podíleli přední čeští i slovenští umělci a řemeslníci. Najdete zde zachovalý gobelín od Cyrila Boudy nebo originální mozaiku Maxe Švabinského. Kvalitní českou sklářskou prací je vyzdoben celý hotel.

Za zmínku stojí také exkluzivní Sky Tower v 15. patře s terasou, který poskytuje 360° panoramatický výhled na Prahu. Travertinové obložení a křišťálový lustr věže umělecky dotváří tento nádherný prostor a vybízí ke svatebním obřadům nebo privátním oslavám.

Hotel dodržuje vysoké standardy čistoty, včetně intenzivního čištění všech veřejných prostor každé 2 hodiny, dezinfekce místností, používání profesionálních čistících prostředků s vysokou antimikrobiální aktivitou. Toto je jen malá část opatření přijatých pro bezpečnost našich hostů. Zjistěte více.

Vítejte v Hotelu International Praha, těšíme se na vás!

Unikátní hotel International v Praze

Dle nových vládních nařízení ze dne 22.11. je nutné dodržovat následující:

Poskytovat ubytovací služby je možné všem, kteří nemají žádné příznaky onemocnění covid-19 a prokáží, že splňují jednu z podmínek (toto neplatí pro děti do 12 let), které jsou popsané v ŽS Systém O-N-(T): Očkování – prodělaná Nemoc – (Test). Prokazovat bezinfekčnost lze pouze certifikátem o očkování, potvrzením o prodělání onemocnění covid-19 ne starším než 180 dní. PCR testy jsou uznávány pouze ve výjimečných případech.

Tyto osoby se mohou ubytovat nejdéle na 7 dní a pokud chtějí pobyt prodloužit, musejí splnit tuto podmínku znovu.

V souvislosti s prokázáním bezinfekčnosti platí výjimka možnosti prokázání se PCR testem (ne starším než 72 hod.), pro ubytované osoby z důvodu pracovní cesty, potřeby péče o jinou osobu, osobě má být poskytnuta zdravotní služba a již ubytovaným osobám (před nařízením změn).

V ubytovacích zařízeních, je nutné mít ve všech společných prostorách nasazený respirátor či jiný ochranný prostředek bez výdechového ventilu s filtrační účinností alespoň 94% (respirátory třídy FFP2 / KN 95, nanorouška apod.). Při ubytování dodržujte zvýšená hygienická pravidla a, pokud je to možné, zdržujte se převážně ve svém hotelovém pokoji.

Sledujeme také nejnovější vládní opatření pro ubytovací a restaurační služby. Vzhledem k tomu, že se tato opatření mohou často měnit, doporučujeme, abyste si před cestou zkontrolovali aktuální předpisy na oficiálních stránkách Covid portál.

Stay safe in Prague
Pokoje a
APARTMÁ
VYUŽIJTE NAŠE
SLUŽBY
Recenze
27.09.2020
Pozitivní: Snídaně celkem dobrá, výběr dost rozmanitý. Personál vstřícný, hotel čistý. Parkování zdarma.
Romana , Czech Republic
27.09.2020
Pozitivní: Snídaně, poloha, přístup ke covidové situaci snížením ceny, recepční.
Ivo , Czech Republic
23.09.2020
Hodnotím reštauráciu v hoteli, ta bola úplne bezchybná, degustacne menu úžasné, personál ústretový a veľmi slušný. Celkovo krásny zážitok.
Martin Sermes
20.09.2020
Positiv: Habe das Business Zimmer gebucht und ein kostenloses Upgrade zum Superior Zimmer erhalten. Meine Bewertung bezieht sich auf die nagelneu renovierten...
Martina , Germany
09.09.2020
Hotel s puncem minulosti, komfortem současnosti, vynikající snídaní a milým a ochotným personálem
Alena Hellerová
08.09.2020
Super miejsce. Fajna miejscówka szczególnie dla WARSZAWIAKÓW, miałam wrażenie, że nocuję w PKiN. Wygodny parking, dobre śniadania, blisko do tramwaju i...
Bernadeta Włoch-Nagórny
02.09.2020
Nice stay, clean room, polite staff, good breakfast
Katerina
31.08.2020
Pozitivní: Pohodlné postele, klidny tichy pokoj s výhledem na dvůr. Žádný hluk z ulice. Bohatá snídaně, na výběr vše. Milý a veselý a hlavně ochotný...
Martina , Czech Republic
31.08.2020
Great spot for an overnight when you have business in town. Central and they take care of everything you could possibly need.
Gabriel Aronson
28.08.2020
Ein geschichtliches "Erlebnis": Ein von 1952 bis 1955 im stalinistischen Zuckerbäckerstil mit Unmengen Marmor errichtetes Hotel, für den der Kulturpalast in...
Michael , Deutschland
Často kladené otázky
Je snídaně zahrnuta v ceně ubytování v Hotelu International?
Ano, snídaně je zahrnuta v ceně pokoje.
Jaké jsou check-in a check-out časy v hotelu International?
Check-in je od 15:00, check-out do 12:00.
Jak mohu zaplatit za pobyt v hotelu International?
Můžete platit v hotovosti nebo kartou. Přijímáme kreditní karty, jako jsou Visa, MasterCard, Maestro a American Express.
Kolik stojí pobyt v hotelu International?
Ceny v ubytování Hotel International se mohou lišit v závislosti na vašem pobytu (např. termíny, podmínky hotelu atd.). Ceny zobrazíte zadáním dat.
Je v pokojích hotelu International Wi-Fi?
Vysokorychlostní Wi-Fi je k dispozici zdarma ve všech pokojích a veřejných prostorách.