Užijte si skutečně štědré Vánoce!
NEVAŘTE DOMA, UDĚLÁME TO ZA VÁS!
Christams takeaway
Vítejte
v hotelu International
Slide #1
Vítejte
v hotelu International
Slide #2
Vítejte
v hotelu International
Slide #3

Hotel International Praha

Hotel International Praha je zařazen na seznam kulturních památek a nachází se v klidné rezidenční čtvrti na Praze 6, v bezprostřední blízkosti centra. Letiště Václava Havla je v dojezdové vzdálenosti do 15 minut autem. K Pražskému hradu se dostanete příjemnou procházkou.

Hotel nabízí 278 plně klimatizovaných pokojů v kategoriích Standard, Superior Business, Superior, Executive, Tower Suite.

Hotel disponuje významným konferenčním centrem se 14 sály o celkové kapacitě 1200 osob, a je tak díky svým variabilním prostorům s denním světlem ideální volbou pro různá jednání, semináře a konference až pro 450 osob.

Je to místo, které vás okouzlí svou historií a unikátní elegantní výzdobou, na níž se podíleli přední čeští i slovenští umělci a řemeslníci. Najdete zde zachovalý gobelín od Cyrila Boudy nebo originální mozaiku Maxe Švabinského. Kvalitní českou sklářskou prací je vyzdoben celý hotel.

Za zmínku stojí také exkluzivní Sky Tower v 15. patře s terasou, který poskytuje 360° panoramatický výhled na Prahu. Travertinové obložení a křišťálový lustr věže umělecky dotváří tento nádherný prostor a vybízí ke svatebním obřadům nebo privátním oslavám.

Hotel dodržuje vysoké standardy čistoty, včetně intenzivního čištění všech veřejných prostor každé 2 hodiny, dezinfekce místností, používání profesionálních čistících prostředků s vysokou antimikrobiální aktivitou. Toto je jen malá část opatření přijatých pro bezpečnost našich hostů. Zjistěte více.

Vítejte v Hotelu International Praha, těšíme se na vás!

Unique hotel International in Prague
Pokoje a
APARTMÁ
VYUŽIJTE NAŠE
SLUŽBY
Často kladené otázky
Je snídaně zahrnuta v ceně ubytování v Hotelu International?
Ano, snídaně je zahrnuta v ceně pokoje.
Jaké jsou check-in a check-out časy v hotelu International?
Check-in je od 15:00, check-out do 12:00.
Jak mohu zaplatit za pobyt v hotelu International?
Můžete platit v hotovosti nebo kartou. Přijímáme kreditní karty, jako jsou Visa, MasterCard, Maestro a American Express.
Kolik stojí pobyt v hotelu International?
Ceny v ubytování Hotel International se mohou lišit v závislosti na vašem pobytu (např. termíny, podmínky hotelu atd.). Ceny zobrazíte zadáním dat.
Je v pokojích hotelu International Wi-Fi?
Vysokorychlostní Wi-Fi je k dispozici zdarma ve všech pokojích a veřejných prostorách.