Nejlepší cena zaručena


Při rezervaci pobytu u nás máte zaručenou nejlepší cenu.

Pokud byste nalezli na JINÉ webové stránce nižší cenu pro pobytv našem hotelu za předpokladu, že se jedná o ty samé dny, typ pokoje, počet hostů a dalšípoložky ovlivňující cenu, a ty samé podmínky pro rušení objednávky a nákup předem do 24 hodin odrezervace na www.internationalprague.cz,jednoduše kontaktujte oddělení rezervací hotelu na e-mailové adrese reservations@internationalprague.cz.Na základě ověření vašeho nároku nejen že sazbu snížíme, ale navíc vám ještě v rámci kompenzacezdarma zvýšíme úroveň služeb.

Bez rezervačních poplatků


Neúčtujeme žádné rezervační poplatky.

Opravdu se těšíme, až do našeho hotelu dorazíte. Abyste se odprvního kontaktu cítili u nás zcela vítáni, neúčtujeme žádné rezervační poplatky či jakékolijiné náklady v souvislosti s rezervací.

Bezproblémové jednání


Přímý kontakt s hotelem

Vyhněte se nedorozuměním a komplikacím. Díky nám jste v přímémkontaktu s hotelem a jednání ohledně vašeho pobytu je přímé a snadné. Pokud máte zájem svourezervaci změnit, nebo máte nějaké speciální požadavky nebo dotazy, jsme zde, abychom vámposkytli rychlé a flexibilní služby.

Speciální nabídky


Na naší webové stránce najdete celou řadu speciálních nabídek.

Máte zájem o dostupný rodinný pobyt? Nebo snad hledáte propagačnínabídku na prodloužený víkend? Chtěli byste najít nějakou speciální nabídku na svátky? Pokud přirezervaci pokoje využijete naše stránky, můžete využít všechny slevy, které nabízíme. Byla byškoda nevyužít naše propagační nabídky, speciální balíčky a cenové slevy! Využijte příhodnénabídky, které poskytuje Hotel International Prague.

Veškeré doplňkové služby


U nás si můžete rezervovat i další doplňkové služby.

Pokud máte při rezervaci pokoje zájem o rezervaci dalšíchdoplňkových služeb, naše webové stránky obsahují jejich kompletní škálu – od polopenze až powellness služby a řadu dalších možností.

Proč své rezervace vyřizovat jinde? zde naleznete ty nejlepší ceny!

Review Pro
4.9 / 5
27.09.2020
Pozitivní: Snídaně celkem dobrá, výběr dost rozmanitý. Personál vstřícný, hotel čistý. Parkování zdarma.
Romana , Czech Republic
27.09.2020
Pozitivní: Snídaně, poloha, přístup ke covidové situaci snížením ceny, recepční.
Ivo , Czech Republic
23.09.2020
Hodnotím reštauráciu v hoteli, ta bola úplne bezchybná, degustacne menu úžasné, personál ústretový a veľmi slušný. Celkovo krásny zážitok.
Martin Sermes
20.09.2020
Positiv: Habe das Business Zimmer gebucht und ein kostenloses Upgrade zum Superior Zimmer erhalten. Meine Bewertung bezieht sich auf die nagelneu renovierten...
Martina , Germany
09.09.2020
Hotel s puncem minulosti, komfortem současnosti, vynikající snídaní a milým a ochotným personálem
Alena Hellerová
08.09.2020
Super miejsce. Fajna miejscówka szczególnie dla WARSZAWIAKÓW, miałam wrażenie, że nocuję w PKiN. Wygodny parking, dobre śniadania, blisko do tramwaju i...
Bernadeta Włoch-Nagórny
02.09.2020
Nice stay, clean room, polite staff, good breakfast
Katerina
31.08.2020
Pozitivní: Pohodlné postele, klidny tichy pokoj s výhledem na dvůr. Žádný hluk z ulice. Bohatá snídaně, na výběr vše. Milý a veselý a hlavně ochotný...
Martina , Czech Republic
31.08.2020
Great spot for an overnight when you have business in town. Central and they take care of everything you could possibly need.
Gabriel Aronson
28.08.2020
Ein geschichtliches "Erlebnis": Ein von 1952 bis 1955 im stalinistischen Zuckerbäckerstil mit Unmengen Marmor errichtetes Hotel, für den der Kulturpalast in...
Michael , Deutschland