Naše à la carte restaurace Symphonia je vyhlášená svou výtečnou kuchyní. Můžete zde ochutnat tradiční česká jídla i mezinárodní speciality, vždy v neopakovatelné atmosféře a v péči profesionálů, kteří vyjdou vstříc vašim požadavkům.

Šéfkuchař Michal Pakandl hledal inspiraci a získával zkušenosti po celé Evropě. Podílel se na úspěchu renomovaných restaurací v České republice a jeho zkušenosti se odrážejí v rozmanitém menu, které plní očekávání i té nejnáročnější klientely.

V restauraci se denně servírují bohaté snídaně formou bufetu. Při pobytu s polopenzí či plnou penzí servírujeme i obědy a večeře. Restaurace je otevřena denně od 7.00 do 10.30 hodin a od 11.30 do 22.00 hodin. Má kapacitu 120 hostů, v létě je dalším 48 hostům k dispozici letní terasa s možností grilování.

Restaurace Harvest s kapacitou 150 hostů slouží výhradně pro skupinové rezervace. Servírují se zde snídaně, polopenze formou bufetu nebo konferenční obědy a večeře.

Armstrong lobby bar je útulné místo s jedinečnou atmosférou, pojmenované po známém Luisi Armstrongovi, který v hotelu v 70. letech pobýval. Přijďte si dát něco k pití a odpočinout si u sklenky lahodného moku. Nabízíme vybraný sortiment alkoholických a nealkoholických nápojů i výtečné koktejly, které navodí příjemnou náladu.


Restaurace Symphonia je stejně příjemná pro snídani, oběd nebo večeři - každé jídlo dne je zde lahodné.
Armstrong lobby bar je útulný kout s jedinečnou atmosférou, kde si můžete dát něco k pití a relaxovat.
Restaurace Harvest poskytuje většinou snídani nebo polopenzi pro turistické skupiny.