Naše à la carte restaurace Symphonia je vyhlášená svou výtečnou kuchyní. Můžete zde ochutnat tradiční česká jídla i mezinárodní speciality, vždy v neopakovatelné atmosféře a v péči profesionálů, kteří vyjdou vstříc vašim požadavkům.

Během teplého období si můžete užít oázu s různými květinami, stromy a keři - je to naše soukromá zahrada. Místo, kde slunce často hřeje své návštěvníkyv a Vy si můžete vychutnat jídlo v soukromí a kouzelné atmosféře.

Šéfkuchař Michal Pakandl nacházel inspiraci a zkušenosti po celé Evropě. Podílel se na úspěchu renomovaných restaurací v České republice a jeho zkušenosti se odrážejí v pestrém menu, které splní očekávání i té nejnáročnější klientely.

V restauraci se denně podávají bohaté snídaně formou bufetu. Při pobytu s polopenzí či plnou penzí se servírují i obědy a večeře. Restaurace je otevřena denně od 7.00 do 10.30 hodin a od 11.30 do 22.00 hodin. Má kapacitu 120 hostů, v létě je dalším 48 hostům k dispozici letní terasa s možností grilování.

Restaurace Harvest s kapacitou 150 hostů slouží výhradně pro skupinové rezervace. Servírují se zde snídaně, polopenze formou bufetu nebo konferenční obědy a večeře.

Armstrong lobby bar je útulné místo s jedinečnou atmosférou, pojmenované po legendárním Luisi Armstrongovi, který v hotelu v 70. letech pobýval. Hosté si zde mohou dát něco k pití a vychutnávat si jak svůj drink, tak kosmopolitní stylovou atmosféru. V nabídce je vybraný sortiment alkoholických a nealkoholických nápojů i výtečné koktejly.

V restauraci Symphonia si hosté mohou vychutnat jak snídani, tak oběd i večeři. Každá denní doba má svá specifika a restaurace Symfonie vždy dokáže nabídnout to, co je právě třeba. Ať už se jedná o pracovní oběd či či romantickou večeři, vynikající menu hotelu Symphonia vždy splní všechna očekávání a výkon šéfkuchaře je za každých okolností prvotřídní.
Armstrong lobby bar je útulný kout s jedinečnou kosmopolitní atmosférou, ideální místo pro relaxaci při drinku v elegantním stylu. Ve vybraném sortimentu naleznete kávu, osvěžující nealkoholické nápoje, likéry nejvyšší kvality i nejslavnější světové koktejly, prostě vše pro mlsný jazyk a příjemnou náladu.
Restaurace Harvest poskytuje většinou snídani nebo polopenzi pro turistické skupiny.