Je v ceně ubytování zahrnuta snídaně?
Ano, snídaně formou bufetu je zahrnuta v ceně pokoje.
Je u hotelu parkování?
Hosté hotelu mohou parkovat na hotelovém parkovišti (za budovou hotelu) za speciální cenu – 500 Kč / noc. Parkovací místo nelze rezervovat předem, záleží na aktuální dostupnosti v den příjezdu (parkoviště má kapacitu 65 parkovacích míst). Hotel má k dispozici soukromé placené parkoviště s omezeným počtem parkovacích míst, parkovací místa není možné rezervovat.
Jak se dostanu z pražského letiště do Hotelu International Prague?

Můžete si objednat transfer přes hotel nebo využít místní taxi či městskou hromadnou dopravu. Cena jízdenky 40 Kč.

Autobus 119 z letiště do zastávky Nádraží Veleslavín, poté metrem (směr Depo Hostivař) na zastávku Dejvická a odtud tramvají 8 či 18 na zastávku Zelená. (cca 25 minut)

Jízdenku na městskou hromadnou dopravu můžete pořídit na letišti, či přímo v autobusu. Pro rezervaci transferu a další informace kontaktujte laskavě recepci na hotel@internationalprague.cz nebo telefonicky na čísle +420 296 537 111

Jak se dostanu z Hlavního nádraží Praha do Hotelu International Prague?

Můžete si objednat transfer přes hotel nebo využít místní taxi či městskou hromadnou dopravu. Jízdenku na městskou hromadnou dopravu můžete pořídit na nádraží. Cena jízdenky 40 Kč.

Tramvají 26 do zastávky Strossmayerovo náměstí, pokračovat tramvají 8 do zastávky Zelená. (cca 25 minut)
nebo
Tramvají 15 do zastávky Hradčanská, pokračovat tramvají 18 do zastávky Zelená. (cca 25 minut)
nebo
Metro C (směr Letňany) do zastávky Florenc, pokračovat tramvají 8 do zastávky Zelená. (cca 25 minut)

Pro rezervaci a další informace kontaktujte recepci na hotel@internationalprague.cz nebo telefonicky na čísle +420 296 537 111.

Jak lze zaplatit za pobyt?
Je možné platit v hotovosti nebo kartou. Hotel přijímá kreditní karty Visa, MasterCard, Maestro a American Express.
Je možné v hotelu bydlet s domácími mazlíčky?
V hotelu můžete zůstat se svým mazlíčkem, za kterého Vám bude účtovat poplatek v závislosti na velikosti mazlíčka. Pokud chcete přijet s větším mazlíčkem, prosím kontaktujte nás na hotel@internationalprague.cz nebo telefonicky na čísle +420 296 537 111.
Je možné dodat do pokoje dětskou postýlku?
Dětské postýlky jsou k dispozici zdarma ve všech kategoriích pokojů dle dostupnosti. Je nutno objednat předem. Prosím kontaktujte nás na hotel@internationalprague.cz nebo telefonicky na čísle +420 296 537 111.
Je možné do pokoje dodat přistýlku?
Přistýlka je k dispozici na vyžádání za příplatek. Je nutno objednat předem. Prosím kontaktujte nás na hotel@internationalprague.cz nebo telefonicky na čísle +420 296 537 111.
Je v hotelu fitness centrum?
V hotelu je umístěno fitness centrum, které k dispozici zdarma pro individuální hosty ubytované v kategorii Superior, Superior Business, Executive a Tower Suite.
Je v hotelu bazén?
V hotelu není bazén. Pokud si budete chtít zaplavat, rádi Vám na recepci hotelu poradíme, kde je nejbližší veřejný bazén.
Jsou v hotelu masáže?
V hotelu sídlí thajský masážní salon Gold Hand, který nabízí celou řadu relaxačních a terapeutických masáží za poplatek. Salon se nachází v mezaninu hotelu, kde si také můžete služby salonu rezervovat.
Co když přijedu dříve nebo budu chtít odjet později?

V hotelu je možné se ubytovat od 15:00 hodin. Pokud přijedete dříve a budeme mít již uvolněný pokoj, rádi Vás dříve ubytujeme (od cca 11:00 hodin). Pokud potřebujete dřívější check-in informujte se na recepci na poplatek.

V den odjezdu je nutné opustit pokoj do 12:00 hodin. Pokud budete potřebovat delší čas na odjezd, informujte se na recepci na poplatek za delší používání pokoje.

Rádi Vám v hotelu uložíme zavazadla zdarma před check-inem a po check-outu v den příjezdu nebo odjezdu.

Jak často se v hotelu uklízejí pokoje?
Pokoje jsou uklízeny denně.
Jaká bezpečnostní opatření se v hotelu uplatňují v souvislosti s covid-19?
Hotel International Prague se řídí současnými pokyny a vládními nařízeními. Více na Covid portál.
Je v pokoji fén / lednička / klimatizace?
Všechny pokoje jsou vybaveny fénem, klimatizací a minibarem.
Je v hotelu k dispozici wi-fi?
Vysokorychlostní wi-fi připojení je k dispozici zdarma ve všech pokojích a veřejných prostorách hotelu.
Kolik stojí pobyt v hotelu International?
Ceny v ubytování se mohou lišit v závislosti na vašem pobytu (např. termíny, podmínky hotelu atd.). Konkrétní cenu zjistíte, když na naší stránce zadáte data příjezdu a odjezdu.
Je v hotelu restaurace?
Ano. V hotelu
Je možné objednat si polopenzi či plnou penzi?
Ano. Jsou dvě možnosti – můžete se stravovat a la carte v restauraci. Speciální ceny za polopenzi či plnou penzi Vám rádi poskytneme na vyžádání. Prosím kontaktujte naše rezervační oddělení na emailu: reservation@internationalprague.cz
Je možné navštívit Sky Tower v 15. patře hotelu?
Sky Tower není přístupný veřejnosti, ale po předchozí domluvě Vám rádi Sky Tower ukážeme. Případně je možné si objednat prohlídku celého hotelu s průvodcem za poplatek.
Je možné si Sky Tower pronajmout na soukromou akci?
Ano. Sky Tower si je možné pronajmout na soukromou akci, jako je oslava narozenin, večírek, zásnuby a podobně. Pro více informací a ceník nás kontaktujte na sales@internationalprague.cz
Review Pro
4.9 / 5
27.09.2020
Pozitivní: Snídaně celkem dobrá, výběr dost rozmanitý. Personál vstřícný, hotel čistý. Parkování zdarma.
Romana , Czech Republic
27.09.2020
Pozitivní: Snídaně, poloha, přístup ke covidové situaci snížením ceny, recepční.
Ivo , Czech Republic
23.09.2020
Hodnotím reštauráciu v hoteli, ta bola úplne bezchybná, degustacne menu úžasné, personál ústretový a veľmi slušný. Celkovo krásny zážitok.
Martin Sermes
20.09.2020
Positiv: Habe das Business Zimmer gebucht und ein kostenloses Upgrade zum Superior Zimmer erhalten. Meine Bewertung bezieht sich auf die nagelneu renovierten...
Martina , Germany
09.09.2020
Hotel s puncem minulosti, komfortem současnosti, vynikající snídaní a milým a ochotným personálem
Alena Hellerová
08.09.2020
Super miejsce. Fajna miejscówka szczególnie dla WARSZAWIAKÓW, miałam wrażenie, że nocuję w PKiN. Wygodny parking, dobre śniadania, blisko do tramwaju i...
Bernadeta Włoch-Nagórny
02.09.2020
Nice stay, clean room, polite staff, good breakfast
Katerina
31.08.2020
Pozitivní: Pohodlné postele, klidny tichy pokoj s výhledem na dvůr. Žádný hluk z ulice. Bohatá snídaně, na výběr vše. Milý a veselý a hlavně ochotný...
Martina , Czech Republic
31.08.2020
Great spot for an overnight when you have business in town. Central and they take care of everything you could possibly need.
Gabriel Aronson
28.08.2020
Ein geschichtliches "Erlebnis": Ein von 1952 bis 1955 im stalinistischen Zuckerbäckerstil mit Unmengen Marmor errichtetes Hotel, für den der Kulturpalast in...
Michael , Deutschland