Naší nejvyšší prioritou je bezpečnost našich hostů a zaměstnanců. Děláme vše pro to, aby byl Váš pobyt v bezpečí. Provedli jsme řadu změn v souladu s nejnovějšími pokyny pro hygienu a dezinfekci, abychom zajistili bezpečnost našich hostů a zaměstnanců.

Sledujeme také nejnovější vládní opatření pro ubytovací a restaurační služby. Vzhledem k tomu, že se tato opatření mohou často měnit, doporučujeme, abyste si před cestou zkontrolovali aktuální předpisy na oficiálních stránkách Covid portál.

Od 22. listopadu 2021 jsme schopni ubytovat a obsloužit pouze držitele platného očkovacího certifikátu nebo potvrzení o prodělání onemocnění covid-19 ne starším než 180 dní. Děti do 12 let jsou od jakýchkoli testů osvobozeny.

Veřejné prostory

Všechny kliky, zábradlí, tlačítka výtahů jsou dezinfikováné každé 2 hodiny. K čištění se používají pouze profesionální výrobky s vysokou antimikrobiální aktivitou. Hotel má antiseptické automaty.

Hygienická pravidla a opatření jsou zobrazená ve veřejných prostorách podle doporučení WHO. Během check-ina check-out se dodržuje sociální vzdálenost a snažíme se minimalizovat hromadění lidí ve veřejných prostorách. Všechny povrchy jsou dezinfikovány před každým návštěvníkem.

Pokoje

Pokoje nebudou znovu používané do 24 hodin po odjezdu. V rámci přípravy na příjezd hosta pokoj se dezinfikuje. Veškeré povlečení a ručníky jsou prané při vysokých teplotách. Klíče od pokoje jsou před vydáním dezinfikováné.

Stravování v hotelu

Snídaně se podává v restauraci s přirozenou cirkulací vzduchu a dodržuje se doporučené sociální distancování.

Zdraví zaměstnanců

Všichni zaměstnanci hotelu dodržují preventivní opatření. Ruce se myjí (i dezinfikují) doporučenými postupy.Dezinfikují se i jejich pracovní místa. Všichni zaměstnanci mají roušky / ochranné zástěny, rukavice a dezinfekční prostředky.

Review Pro
4.9 / 5
27.09.2020
Pozitivní: Snídaně celkem dobrá, výběr dost rozmanitý. Personál vstřícný, hotel čistý. Parkování zdarma.
Romana , Czech Republic
27.09.2020
Pozitivní: Snídaně, poloha, přístup ke covidové situaci snížením ceny, recepční.
Ivo , Czech Republic
23.09.2020
Hodnotím reštauráciu v hoteli, ta bola úplne bezchybná, degustacne menu úžasné, personál ústretový a veľmi slušný. Celkovo krásny zážitok.
Martin Sermes
20.09.2020
Positiv: Habe das Business Zimmer gebucht und ein kostenloses Upgrade zum Superior Zimmer erhalten. Meine Bewertung bezieht sich auf die nagelneu renovierten...
Martina , Germany
09.09.2020
Hotel s puncem minulosti, komfortem současnosti, vynikající snídaní a milým a ochotným personálem
Alena Hellerová
08.09.2020
Super miejsce. Fajna miejscówka szczególnie dla WARSZAWIAKÓW, miałam wrażenie, że nocuję w PKiN. Wygodny parking, dobre śniadania, blisko do tramwaju i...
Bernadeta Włoch-Nagórny
02.09.2020
Nice stay, clean room, polite staff, good breakfast
Katerina
31.08.2020
Pozitivní: Pohodlné postele, klidny tichy pokoj s výhledem na dvůr. Žádný hluk z ulice. Bohatá snídaně, na výběr vše. Milý a veselý a hlavně ochotný...
Martina , Czech Republic
31.08.2020
Great spot for an overnight when you have business in town. Central and they take care of everything you could possibly need.
Gabriel Aronson
28.08.2020
Ein geschichtliches "Erlebnis": Ein von 1952 bis 1955 im stalinistischen Zuckerbäckerstil mit Unmengen Marmor errichtetes Hotel, für den der Kulturpalast in...
Michael , Deutschland