Hotel International
previewpro i
What is the Guest Rating Score™

The Guest Rating Score™(GRS™) is an independent assessment of this hotel's quality rating based upon consumer reviews from around the internet.

The GRS™ is calculated by analyzing more than 100 million consumer reviews in 40 languages from more than 100 leading online travel agencies and review sites.

Provided by ReviewPro the leading provider of online reputation management analytics for the hotel sector, the GRS™ offers a complete and unbiased measurement of this hotel's online reputation.

ReviewPro certifies that the data presented in this quality seal is accurate and reliable.

hotel

Hotel International Praha je zařazen na seznam kulturních památek a nachází se v klidné rezidenční čtvrti na Praze 6, v bezprostřední blízkosti centra. Letiště Václava Havla je v dojezdové vzdálenosti do 15 minut autem. K Pražskému hradu se dostanete příjemnou procházkou.

Hotel nabízí 278 plně klimatizovaných pokojů v kategoriích Standard, Superior Business, Superior, Executive, Tower Suite.

Hotel disponuje významným konferenčním centrem se 14 sály o celkové kapacitě 1200 osob, a je tak díky svým variabilním prostorům s denním světlem ideální volbou pro různá jednání, semináře a konference až pro 450 osob.

Je to místo, které vás okouzlí svou historií a unikátní elegantní výzdobou, na níž se podíleli přední čeští i slovenští umělci a řemeslníci. Najdete zde zachovalý gobelín od Cyrila Boudy nebo originální mozaiku Maxe Švabinského. Kvalitní českou sklářskou prací je vyzdoben celý hotel.

Za zmínku stojí také exkluzivní Sky Tower v 15. patře s terasou, který poskytuje 360° panoramatický výhled na Prahu. Travertinové obložení a křišťálový lustr věže umělecky dotváří tento nádherný prostor a vybízí ke svatebním obřadům nebo privátním oslavám.

Hotel dodržuje vysoké standardy čistoty, včetně intenzivního čištění všech veřejných prostor každé 2 hodiny, dezinfekce místností, používání profesionálních čistících prostředků s vysokou antimikrobiální aktivitou. Toto je jen malá část opatření přijatých pro bezpečnost našich hostů. Zjistěte více.

Vítejte v Hotelu International Praha, těšíme se na vás!

Pokoje a

apartmá

Využijte naše

služby

Kontakt

Česká Republika, Koulova 15, 16000 Praha 6

Tel.: +420 296 537 111

Fax: +420 296 537 266

Newsletter