Hotel International
previewpro i
What is the Guest Rating Score™

The Guest Rating Score™(GRS™) is an independent assessment of this hotel's quality rating based upon consumer reviews from around the internet.

The GRS™ is calculated by analyzing more than 100 million consumer reviews in 40 languages from more than 100 leading online travel agencies and review sites.

Provided by ReviewPro the leading provider of online reputation management analytics for the hotel sector, the GRS™ offers a complete and unbiased measurement of this hotel's online reputation.

ReviewPro certifies that the data presented in this quality seal is accurate and reliable.

hotel

Hotel International Praha je zařazen na seznam kulturních památek a nachází se v klidné rezidenční čtvrti na Praze 6, v bezprostřední blízkosti centra (pouhé dva kilometry). Letiště Václava Havla je v dojezdové vzdálenosti do 20 minut autem a k Pražskému hradu se dostanete příjemnou procházkou do deseti minut.

V současné době nabízí 278 plně klimatizovaných pokojů v kategoriích Standard, Superior, Executive, Executive Tower a Tower Suite.

Hotel disponuje významným konferenčním centrem se 14 sály o celkové kapacitě 1200 osob, a je tak díky svým variabilním prostorům s denním světlem ideální volbou pro různá jednání, semináře a konference až pro 450 osob. 

Je to místo, které vás okouzlí svou historií a unikátní elegantní výzdobou, na níž se podíleli přední čeští i slovenští umělci a řemeslníci. Najdete zde například zachovalý gobelín od Cyrila Boudy, který znázorňuje dnes už svrženou sochu Stalina na Letné. Kvalitní sklářská výzdoba, umístěná po celém hotelu, vznikala v nejlepších českých sklárnách.

Za zmínku stojí také exkluzivní prostor v 15. patře s terasou, který poskytuje 360stupňový panoramatický výhled na Prahu, a je možno si jej pronajmout. Travertinové obložení prozrazuje, že tyto reprezentativní prostory nebyly určeny jen tak někomu.

Vítejte v Hotelu International Praha, těšíme se na vás!

Pokoje a

apartmá

Využijte naše

služby

Kontakt

Czech Republic, Koulova 15, 16000 Praha 6

Tel.: +420 296 537 111

Fax: +420 296 537 266

Newsletter